ថ្ងៃច័ន្ទ ទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០៥០
កសិដ្ឋានមួយនៅស្រុកកោះញែកមានគោបាយ ជិត៣០០ក្បាល ផ្ដាំកសិករផ្សេង គួរចិញ្ចឹមគោមួយប្រភេទនេះ អាចរកប្រាក់ចំណូលបានច្រើនគួរសម មិនប្រឈមការខាតបង់ **|** សូមចូលរួមអបអរសាទរលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ស៊ឹម ចាន់ណាក់ ដែលត្រូវបានទទួលការតែងតាំងជា ប្រធាននាយកដ្ឋានច្រកទ្វារទី១ នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ **|** នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីប្រកាសមុខតំណែងនាយទាហាននៃកងរាជអាវុធហត្ថ **|** រដ្ឋមន្ត្រី ឌិត ទីណា លេីកទឹកចិត្តដល់មន្រ្តីកសិក​ម្មឃុំ ខិតខំបន្តការងារជួយដល់កសិករ **|** សម្ដេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឲ្យតម្រង់ទិសសិស្ស ត្រូវចាប់យក ជំនាញអ្វីមួយ ក្រោយបញ្ចប់ថ្នាក់ទី៩ **|**
ព័ត៌មានទូទៅ
Sat,29 March 2025 (Time 03:41 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 16នាក់)
Fri,28 March 2025 (Time 08:24 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 67នាក់)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 15នាក់)
Thu,27 March 2025 (Time 10:52 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 14នាក់)
ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ៖ ឯកឧត្តម ឌិត ទីណា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទ​ និងគណៈប្រតិភូអមដំណេីរ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៦ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល​ និងពិនិត្យការច្រូតស្រូវរបស់ប្រជាកសិក អានបន្ត
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 13នាក់)
Thu,27 March 2025 (Time 10:48 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 12នាក់)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 91នាក់)
លោក អេង​ ហាក់គ័ង អធិការនគរបាល ស្រុកកោះញែកបានឱ្យដឹងថាក្រោយពីទទួលបានដំណឹងពីលោកមេភូមិថាមានករណីហិង្សាដោយចេតនាលោកក៏បានចាត់កម្លាំងចុះទៅផ្ទាល់ទៅដល់ទីតាំងកន្លែងកើតហេតុហើយក៏បានឃាត់ខ្លួនយុវជន២នាក់ក្រោយពីពួកគេធ្ អានបន្ត
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 31នាក់)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 36នាក់)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 26នាក់)
Mon,10 March 2025 (Time 02:34 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 42នាក់)
Mon,10 March 2025 (Time 02:32 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 44នាក់)
( ស្រុកកោះញែក) នៅថ្ងៃចន្ទ ១២កើត ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោកវរសេនីយ៍ទោ_អេង_ហាក់គ័ង អធិការ នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកកោះញែក ដឹកនាំ លោក-លោកស្រីអធិការររង និងកម្លាំ អានបន្ត