រដ្ឋមន្ត្រី នេត្រ ភក្ត្រា ប្រកាសបើកជាផ្លូវការ យុទ្ធនាការ «និយាយថាទេ ចំពោះព័ត៌មានក្លែងក្លាយ!» **|** រដ្ឋមន្ត្រី នេត្រ ភក្ត្រា ៖ មនុស្សម្នាក់ គឺជាជនបង្គោល ក្នុងការប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយ **|** អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី លើកទឹកចិត្តដល់អាជ្ញាធរមូលដ្ឋាន និងប្រជាពលរដ្ឋ ត្រូវសហការគ្នាអភិវឌ្ឍភូមិ សង្កាត់របស់ខ្លួន **|** កុំភ្លេចចូលរួម​! សង្ក្រាន្តវិទ្យាល័យហ៊ុន សែន កោះញែក មានលេងល្បែងប្រជាប្រិយកម្សាន្តសប្បាយជាច្រើន ដើម្បីថែរក្សាប្រពៃណី វប្បធម៌ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ​ **|** កសិដ្ឋានមួយនៅស្រុកកោះញែកមានគោបាយ ជិត៣០០ក្បាល ផ្ដាំកសិករផ្សេង គួរចិញ្ចឹមគោមួយប្រភេទនេះ អាចរកប្រាក់ចំណូលបានច្រើនគួរសម មិនប្រឈមការខាតបង់ **|** សូមចូលរួមអបអរសាទរលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ស៊ឹម ចាន់ណាក់ ដែលត្រូវបានទទួលការតែងតាំងជា ប្រធាននាយកដ្ឋានច្រកទ្វារទី១ នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ **|** នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីប្រកាសមុខតំណែងនាយទាហាននៃកងរាជអាវុធហត្ថ **|** រដ្ឋមន្ត្រី ឌិត ទីណា លេីកទឹកចិត្តដល់មន្រ្តីកសិក​ម្មឃុំ ខិតខំបន្តការងារជួយដល់កសិករ **|** សម្ដេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឲ្យតម្រង់ទិសសិស្ស ត្រូវចាប់យក ជំនាញអ្វីមួយ ក្រោយបញ្ចប់ថ្នាក់ទី៩ **|** សមត្ថកិច្ចស្រុកអូរគ្រៀងសែនជ័យ បង្ក្រាបទីតាំងស្តុកឈើសុក្រំជិត១០០កំណត់ **|** រដ្ឋមន្រ្តី ហេង សួរ ប្រាប់និស្សិតអាហារូបករណ៍រដ្ឋាភិបាលជប៉ុន (MEXT Scholarship 2025) ត្រូវពាំនាំចំណេះវិជ្ជា ចំណេះធ្វើ និងបទពិសោធន៍ វិលត្រលប់មកបម្រើការងារ និងរួមចំណែកអភិវឌ្ឍសង្គម សេដ្ឋកិច្ចនៅកម្ពុជា **|** ក្មេងទំនើង២នាក់ត្រូវសមត្ថកិច្ចឃាត់ខ្លួន បញ្ជូនទៅស្នងការរដ្ឋាននគរបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី ក្រោយបង្កហិង្សាដោយចេតនាធ្វើឱ្យយុវជន២នាក់ផ្សេងទៀតរងរបួសធ្ងន់ **|** រួមគ្នាអភិវឌ្ឍទេសចរណ៍ប្រកបដោយបរិយាបន្ន និងការអភិវឌ្ឍទេសចរណ៍នៅនឹងកន្លែង ដើម្បីជួយលើកកម្ពស់ជីវភាពប្រជាពលរដ្ឋក្នុងសហគមន៍ **|** ទីតាំងជល់មាន់អនឡាញ១កន្លែងបង្កប់នៅក្នុងតារាងបាល់ទះ កំពុងដំណើរការក្បែរផ្សារតាលោសែនជ័យ **|** សម្ដេចធិបតី ឱ្យរៀបចំផ្ដល់មេដាយ ដល់មន្ដ្រី មិនធ្លាប់បានមេដាយ ដែលធ្វើការងារ រយៈពេល ១០ឆ្នាំ **|**
Wed,28 July 2021 (Time 04:21 PM)
ថ្នាក់ដឹកនាំខេត្តមណ្ឌលគិរី​ បន្តដឹកនាំក្រុមការងារចូលរួមវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពីការស្រាវជ្រាវ​ និងគ្រប់គ្រងអ្នកប៉ះពាល់ផ្ទាល់ជាមួយអ្នកវិជ្ជមានជំងឺកូវីដ-១៩​ និងផែនការត្រៀមទប់ទល់សភាពការណ៍ថ្មីនៃជំងឺកូវីដ-១៩
មណ្ឌលគិរី៖​ ព្រឹកថ្ងៃពុធ​ទី២៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ លោក​ សាយ​ ម៉េងគីម​ អភិបាលរងនៃគណៈអភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី​ តំណាងឯកឧត្តម​ ស្វាយ​ សំអ៊ាង​ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្ត បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រាវជ្រាវ​ និងគ្រប់គ្រងអ អានបន្ត
Wed,28 July 2021 (Time 03:03 PM)
ប្រធាន ស.ស.យ.ក ខេត្តអញ្ជើញសួរសុខទុក្ខក្រុមការងារស្ម័គ្រចិត្ត ស.ស.យ.ក ក្នុងយុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងនៅស្រុកកោះញែក
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ ដើម្បីលើកទឹកចិត្តដល់ក្រុមការងារស្ម័គ្រចិត្តស.ស.យ.កក្នុងយុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងជំងឺកូវីដ១៩ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១នេះ លោក ឈឹម កាន ប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជាខេត្តមណ្ឌលគិរ អានបន្ត
Wed,28 July 2021 (Time 02:58 PM)
អាជ្ញាធរខេត្តមណ្ឌលគិរី បន្តបើកយុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំង ជូនពលរដ្ឋនៅស្រុកពេជ្រាដា
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ អាជ្ញាធរខេត្តមណ្ឌលគិរី និងមន្ទីរសុខាភិបាលនៃរដ្ឋបាលខេត្ត បានបន្តដំណើរការចាក់វ៉ាក់សាំងការពារឆ្លងជំងឺកូវីដ១៩ ប្រភេទស៊ីណូវ៉ាក់ (Sinovac) ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋរស់នៅស្រុកពេជ្រាដា។ ក្នុងដំណើរការ អានបន្ត
Wed,28 July 2021 (Time 01:29 PM)
ថ្នាក់ដឹកនាំខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ប្រគល់រថយន្តក្រុង ២គ្រឿង ដែលជាអំណោយរបស់ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ ជូនដល់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្ត
(ឧត្ដរមានជ័យ)៖ នាព្រឹកថ្ងៃអង្គារ ៣រោច ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស. ២៥៦៥ ត្រូវនឹង ថ្ងៃទី ២៧ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម ប៉ែន កុសល្យ អភិបាល នៃគណ:អភិបាលខេត្តឧត្ដរមានជ័យ អញ្ជើញប្រគល់រថយន្តក្រុង ២ គ្ អានបន្ត
Wed,28 July 2021 (Time 01:27 PM)
អភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ ៖ អ្នកចែកប័ណ្ណចាក់សាំងជូនកុមារ ជាថ្នូរនៃការយកលុយ នឹងមានបញ្ហាប្រឈមធ្ងន់ធ្ងរជាមួយអាជ្ញាធររាជធានីភ្នំពេញ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្ដម ឃួង ស្រេង អភិបាលនៃគណៈអភិបាលរាជធានីភ្នំពេញបានធ្វើការប្រមានទៅអាជ្ញាធរខណ្ឌ សង្កាត់ ភូមិ ទាំងអស់ ដែលមានសិទ្ធក្នុងការចែកប័ណ្ណចាក់សាំងការពារកូវីដ-១៩ ជូនកុមារ ចាប់ពីអាយុ១២ឆ្នាំដល់១៧ឆ្នាំ គឺម អានបន្ត
Wed,28 July 2021 (Time 01:26 PM)
អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំតាមប្រព័ន្ធZoom ស្តីអំពីផែនការសកម្មភាពសម្រាប់ការចាក់វ៉ាក់សាំងបង្ការជំងឺកូវីដ១៩ លើកុមារ និងយុវវ័យដែលមានអាយុចាប់ពី១២ឆ្នាំដល់អាយុក្រោម១៨ឆ្នាំ
តាកែវ៖ ឯកឧត្តម អ៊ូច ភា អភិបាលខេត្តតាកែវ នៅព្រឹកថ្ងៃទី ២៨ ខែ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១នេះ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំតាមប្រព័ន្ធវីឌីអូរZoom ស្តីអំពីផែនការសកម្មភាពសម្រាប់ការចាក់វ៉ាក់សាំងបង្ការជំងឺកូវីដ១៩ លើកុមា អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 11:49 AM)
លោកតា លោកយាយអាយុជាង១០០ឆ្នាំដែលស្ម័គ្រចិត្ដចាក់វ៉ាក់សាំងចំនួន៦នាក់ទៀត ទទួលបានថវិកាឧបត្ថម្ភពីសម្ដេចតេជោ
ភ្នំពេញ ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៧ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១នេះ លោកជំទាវ ឱ វណ្ណឌីន រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងសុខាភិបាល និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ចចាក់វ៉ាក់សាំងកូវីដ១៩ បានបន្ដនាំយកថវិការបស់សម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន នាយករដ្ឋកមន អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 11:47 AM)
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ទទួលអំណោយ បរិក្ខារពេទ្យពីធនាគារ វឌ្ឍនៈ សាខាខេត្តកំពង់ចាម
ខេត្តកំពង់ចាម ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៧ ខែកក្តដា ឆ្នាំ២០២១នេះ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងជាប្រធានគណៈកម្មការខេត្តប្រយុទ្ធនឹងជំងឺកូវីដ-១៩ អមដោយអភិបាលរងខេត្ត អញ្ជើញទទួលអំណោយឧបត្ថម្ភជាប អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 11:46 AM)
អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញពិនិត្យតំបន់បិទខ្ទប់ ផ្នែកខ្លះភូមិសាស្រ្តភូមិអង្គរ ឃុំព្រែកផ្ទោល ស្រុកអង្គរបូរី
ខេត្តតាកែវ ៖ ឯកឧត្តម អ៊ូច ភា អភិបាល នៃគណៈអភិបាល ខេត្តតាកែវ រួមដំណើរដោយ លោកអភិបាលរងខេត្ត លោកប្រធានមន្ទីរសុខាភិបាលខេត្ត លោកស្នងការរងនគរបាលខេត្ត លោក អភិបាលស្រុក លោកអភិបាលរងស្រុក លោកអធិការនគរបាលស្រុក និងអ អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 11:44 AM)
លោក សាយ ម៉េងគីម អភិបាលរងខេត្តមណ្ឌលគិរី ដឹកនាំមន្រ្តីជំនាញ ចូលរួមស្តាប់បទបង្ហាញស្ដីពី " ការស្រាវជ្រាវ និង ស្វែងរកអ្នកប៉ះពាល់ "
មណ្ឌលគិរី៖ នៅរសៀលថ្ងៃទី២៦ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ លោក សាយ ម៉េងគីម អភិបាលរងខេត្តមណ្ឌលគិរី បានដឹកនាំមន្ត្រីជំនាញ មន្ត្រីកងរាជអាវុធហត្ថ មន្ត្រីនគរបាល ដែលទទួលការងារស្រាវជ្រាវរកបុគ្គលផ្ទុកមេរោគកូវិដ១៩ ថ្នាក់ខេត អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 09:31 AM)
អភិបាលខេត្តអញ្ជើញចុះពិនិត្យតំបន់បិទខ្ទប់ និងការយកសំណាកប្រជាពលរដ្ឋ និងអាជីវករ នៅផ្សារអង្គតាសោម
ខេត្តតាកែវ ៖ ឯកឧត្តម អ៊ូច ភា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តតាកែវ នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ទី២៦ ខែកក្ដដា ឆ្នាំ២០២១នេះ បានអញ្ជើញចុះពិនិត្យមើលតំបន់បិទខ្ទប់ និងការយក សំណាក បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ និងក្រុមអាជីវករ នៅផ្សារអង្គតា អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 09:28 AM)
ទេសរដ្ឋមន្រ្តី លី ធុជ ៖ សម្ដេចតេជោមិនត្រឹមតែស្វែងរកសុខសន្តិភាពជូនជាតិប៉ុណ្ណោះទេ ថែមទាំង ជួយសង្រ្គោះជីវិតប្រជាពលកម្ពុជាទៀត
ខេត្តស្វាយរៀង ៖ ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្រ្តី លី ធុជ បានលើកឡើងកាលព្រឹកថ្ងៃទី២៦ ខែកក្កដា ឆ្នាំ ២០២១នេះថា «សម្ដេចតេជោមិនត្រឹមតែស្វែងរកសុខសន្តិភាពជូនជាតិមាតុភូមិប៉ុណ្ណោះទេ ថែមទាំង ជួយសង្រ្គោះអាយុជីវិតប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 09:25 AM)
រដ្ឋបាលខេត្តរតនគិរីប្រកាសរកឃើញអ្នកវិជ្ជមានជំងឺកូវីដ-១៩ ចំនួន២៥នាក់បន្ថែមទៀត
ខេត្តរតនគិរី ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៦ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ រដ្ឋបាលខេត្តរតនគិរី បានប្រកាសពីការរកឃើញមនុស្សចំនួន ២៥នាក់ បន្ថែមទៀត បន្ទាប់ពីក្រុមការងារឆ្លើយតបបន្ទាន់មន្ទីរសុខាភិបាល នៃរដ្ឋបាលខេត្ត បានបើកការធ្វើតេស្ អានបន្ត
Tue,27 July 2021 (Time 09:20 AM)
អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរីបន្តបើកយុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងការពារជំងឺកូវីដ-១៩ ដល់ប្រជាពលរដ្ឋ នៅស្រុកកោះញែក
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ២រោច ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម ស្វាយ សំអ៊ាង អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី អមដំណើរដោយលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ឡោ សុខា ស្នងការន អានបន្ត
Mon,26 July 2021 (Time 08:19 AM)
ខេត្តឧត្តរមានជ័យ បន្តរកឃើញអ្នកជំងឺកូវីដ ១៩៦នាក់ទៀត ខណៈជាសះស្បើយ ១៥នាក់
ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ៖ រដ្ឋបាលខេត្តឧត្តរមានជ័យ នៅថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១នេះ បានបង្ហាញអត្តសញ្ញាណអ្នកជំងឺកូវីដ១៩ ចំនួន ១៩៦ករណីបន្ថែមទៀត តាមរយៈការធ្វើតេស្តរហ័ស (Rapid Test) ខណៈព្យាបាលជាសះស្បើយចំនួន ១៥នាក អានបន្ត
Mon,26 July 2021 (Time 08:18 AM)
ខេត្តព្រះវិហារ បន្តរកឃើញអ្នកជំងឺកូវីដ ចំនួន១២នាក់បន្ថែមទៀត និងជាសះស្បើយ ១៨នាក់
ខេត្តព្រះវិហារ ៖ រដ្ឋបាលខេត្តព្រះវិហារ នៅថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១នេះ បានចេញសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានពីការរកឃើញអ្នកជំងឺកូវីដ១៩ ចំនួន ១២នាក់ថែមទៀត តាមរយៈការធ្វើតេស្តរហ័ស (Rapid Test) និងព្យាបាលជាសះស្បើយចំ អានបន្ត
Mon,26 July 2021 (Time 08:16 AM)
ខេត្តកំពង់ធំប្រកាសរកឃើញអ្នកឆ្លងជំងឺកូវីដ ចំនួន៣២នាក់ ជាសះស្បើយ០១នាក់ និងស្លាប់០២នាក់
ខេត្តកំពង់ធំ ៖ រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ធំ បានចេញសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានពីការរកឃើញអ្នកវិជ្ជមានជំងឺកូវីដ១៩ ចំនួន ៣២នាក់ថ្មីបន្ថែមទៀត តាមរយៈការធ្វើតេស្តរហ័ស និងស្លាប់ចំនួន ២នាក់ នៅថ្ងៃទី២៥ ខែកក្តដា ឆ្នាំ២០២១។ ជាមួ អានបន្ត
Mon,26 July 2021 (Time 08:15 AM)
អាជ្ញាធរខេត្តក្រចេះប្រកាសជូនដំណឹងស្តីពីការចាក់វ៉ាក់សាំងការពារជំងឺកូវីដ-១៩ជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន៣ស្រុកបន្ថែមទៀត
ខេត្តក្រចេះ ៖ រដ្ឋបាលខេត្តក្រចេះ នារសៀលថ្ងៃអាទិត្យ ១រោច ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក.ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ បានចេញសេចក្តីប្រកាសជូនដំណឹងស្តីពីការចាក់វ៉ាក់សាំងការពារជំងឺកូវីដ-១៩ អានបន្ត
Mon,26 July 2021 (Time 08:14 AM)
ខេត្តមណ្ឌលគិរីរកឃើញករណីវិជ្ជមានកូវីដ-១៩ ចំនួន០៨នាក់ និងជាសះស្បើយ ១៨នាក់
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ រដ្ឋបាលសាលាខេត្តបានចេញសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានស្តីពីការរកឃើញករណី វិជ្ជមានជំងឺកូវីដ-១៩ ចំនួន០៨នាក់ និងជាសះស្បាយ ១៨នាក់ នៅថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១។ ដើម្បីចូលរួមទប់ស្កាត់ការរីករាលដាលនៃ អានបន្ត
Sun,25 July 2021 (Time 03:09 PM)
ឯកឧត្តម អ៊ុយរី ឯកឧត្តម ងួន រតនៈ អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកួតវគ្គផ្ដាច់ព្រ័ត្រ កម្មវិធី វោហាឆ្នើម បាត់ដំបង ការប្រកួតប្រជែងនិយាយភាសាអង់គ្លេសជាសាធារណៈ
នៅព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ១រោច ខែទុតិយសាឍ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម អ៊ុយ រី ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងឯកឧត្តម ងួន រតនៈ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញ អានបន្ត