រដ្ឋមន្ត្រី នេត្រ ភក្ត្រា ប្រកាសបើកជាផ្លូវការ យុទ្ធនាការ «និយាយថាទេ ចំពោះព័ត៌មានក្លែងក្លាយ!» **|** រដ្ឋមន្ត្រី នេត្រ ភក្ត្រា ៖ មនុស្សម្នាក់ គឺជាជនបង្គោល ក្នុងការប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយ **|** អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី លើកទឹកចិត្តដល់អាជ្ញាធរមូលដ្ឋាន និងប្រជាពលរដ្ឋ ត្រូវសហការគ្នាអភិវឌ្ឍភូមិ សង្កាត់របស់ខ្លួន **|** កុំភ្លេចចូលរួម​! សង្ក្រាន្តវិទ្យាល័យហ៊ុន សែន កោះញែក មានលេងល្បែងប្រជាប្រិយកម្សាន្តសប្បាយជាច្រើន ដើម្បីថែរក្សាប្រពៃណី វប្បធម៌ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ​ **|** កសិដ្ឋានមួយនៅស្រុកកោះញែកមានគោបាយ ជិត៣០០ក្បាល ផ្ដាំកសិករផ្សេង គួរចិញ្ចឹមគោមួយប្រភេទនេះ អាចរកប្រាក់ចំណូលបានច្រើនគួរសម មិនប្រឈមការខាតបង់ **|** សូមចូលរួមអបអរសាទរលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ស៊ឹម ចាន់ណាក់ ដែលត្រូវបានទទួលការតែងតាំងជា ប្រធាននាយកដ្ឋានច្រកទ្វារទី១ នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ **|** នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីប្រកាសមុខតំណែងនាយទាហាននៃកងរាជអាវុធហត្ថ **|** រដ្ឋមន្ត្រី ឌិត ទីណា លេីកទឹកចិត្តដល់មន្រ្តីកសិក​ម្មឃុំ ខិតខំបន្តការងារជួយដល់កសិករ **|** សម្ដេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឲ្យតម្រង់ទិសសិស្ស ត្រូវចាប់យក ជំនាញអ្វីមួយ ក្រោយបញ្ចប់ថ្នាក់ទី៩ **|** សមត្ថកិច្ចស្រុកអូរគ្រៀងសែនជ័យ បង្ក្រាបទីតាំងស្តុកឈើសុក្រំជិត១០០កំណត់ **|** រដ្ឋមន្រ្តី ហេង សួរ ប្រាប់និស្សិតអាហារូបករណ៍រដ្ឋាភិបាលជប៉ុន (MEXT Scholarship 2025) ត្រូវពាំនាំចំណេះវិជ្ជា ចំណេះធ្វើ និងបទពិសោធន៍ វិលត្រលប់មកបម្រើការងារ និងរួមចំណែកអភិវឌ្ឍសង្គម សេដ្ឋកិច្ចនៅកម្ពុជា **|** ក្មេងទំនើង២នាក់ត្រូវសមត្ថកិច្ចឃាត់ខ្លួន បញ្ជូនទៅស្នងការរដ្ឋាននគរបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី ក្រោយបង្កហិង្សាដោយចេតនាធ្វើឱ្យយុវជន២នាក់ផ្សេងទៀតរងរបួសធ្ងន់ **|** រួមគ្នាអភិវឌ្ឍទេសចរណ៍ប្រកបដោយបរិយាបន្ន និងការអភិវឌ្ឍទេសចរណ៍នៅនឹងកន្លែង ដើម្បីជួយលើកកម្ពស់ជីវភាពប្រជាពលរដ្ឋក្នុងសហគមន៍ **|** ទីតាំងជល់មាន់អនឡាញ១កន្លែងបង្កប់នៅក្នុងតារាងបាល់ទះ កំពុងដំណើរការក្បែរផ្សារតាលោសែនជ័យ **|** សម្ដេចធិបតី ឱ្យរៀបចំផ្ដល់មេដាយ ដល់មន្ដ្រី មិនធ្លាប់បានមេដាយ ដែលធ្វើការងារ រយៈពេល ១០ឆ្នាំ **|**
Thu,28 October 2021 (Time 02:41 PM)
ពលរដ្ឋ​​រងគ្រោះ​ទឹក​ជំនន់​ទឹក​ភ្លៀង​ទឹក​សណ្ដស្ទឹង​ព្រែក​ត្នោតចំនួន​៥១៥គ្រួសារទទួលអំណោយ​សម្ដេច តេជោ និង​សម្ដេច​កិតិ្តព្រឹទ្ធ​បណ្ឌិត
ភ្នំពេញ ៖ ឯកឧត្ដម ឃួង ស្រេង អភិបាល នៃ​គណៈអភិបាល​រាជធានី​ភ្នំពេញ នា​ព្រឹកថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍ ០៧រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំ​ឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស.២៥៦៥ ត្រូវនឹង​ថ្ងៃ​ទី​២៨ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១នេះ នាំ​យក​អំណោយ​ដ៏​ថ្លៃ​ថ្លា​រប អានបន្ត
Wed,27 October 2021 (Time 08:15 AM)
អាជ្ញាធរខេត្តមណ្ឌលគិរីរៀបចំសោភ័ណ្ឌភាពនៅវិមានឯករាជ្យដើម្បីត្រៀមប្រារព្ធពិធីបុណ្យឯករាជ្យជាតិ៩វិច្ឆិកា និងដើម្បីទាក់ទាញភ្ញៀវទេសចរ
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ នៅថ្ងៃទី២៦ខែតុលាឆ្នាំ២០២១នេះ សំណង់វិមានឯករាជ្យដ៏ល្អប្រណីតមួយត្រូវបានរំលេចឡើងជារូបរាងនៅចំកណ្ដាលក្រុងសែនមនោរម្យ នៃខេត្តមណ្ឌលគិរី ធ្វើឲ្យមានការទាក់ទាញជាខ្លាំង និងជាទីគួរឲ្យចាប់អារម្មណ៍រប អានបន្ត
Wed,27 October 2021 (Time 08:14 AM)
ឯកឧត្តម គង់ គឹមនី អញ្ជើញដឹកកិច្ចប្រជុំស្តីពីពិនិត្យបច្ចុប្បន្នភាព លទ្ធផលការងារបច្ចេកទេសយានយន្ត និងបញ្ហាប្រឈមនានា
ខេត្តក្រចេះ ៖ នារសៀលថ្ងៃអង្គារ ៥រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម គង់ គឹមនី អភិបាលរងខេត្តក្រចេះ និងជាប្រធានក្រុមការងារត្រួតពិនិត្យលក្ខណៈបច្ចេកទេ អានបន្ត
Tue,26 October 2021 (Time 07:22 AM)
អភិបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អញ្ជើញចុះសំណេះសំណាលលើកទឹកចិត្តដល់ក្រុមកីឡាបាល់ទាត់ និងសិល្បៈចាបុីដងវែង ទទួលពាន់ង្វាន់
នាព្រឹកថ្ងៃទី២៥ ខែតុលា ២០២១នេះ ឯកឧត្តម អ៊ុំ រាត្រី អភិបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ បានជួបសំណេះសំណាល និងផ្តល់អំណោយ ឧបត្ថម្ភលើកទឹកចិត្ត ដល់ក្រុមកីឡាបាល់ទាត់ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ដែលទទួលបានចំណាត់ថ្នាក់លេខ៣ ក្នុងកម្ម អានបន្ត
Tue,26 October 2021 (Time 07:21 AM)
រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ រៀបចំពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សារណៈ នៃការយោគយល់គ្នារវាងអាជ្ញាធរមីន និងសមាគមជួយសង្គ្រោះប្រជាជនកម្ពុជា
ព្រឹកថ្ងៃចន្ទទី២៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានរៀបចំពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សារណៈ នៃការយោគយល់គ្នារវាងអាជ្ញាធរមីន និងសមាគមជួយសង្គ្រោះប្រជាជនកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្ត្រី លី ធុ អានបន្ត
Tue,26 October 2021 (Time 07:18 AM)
រដ្ឋបាលខេត្តស្វាយរៀងបើកកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំខែតុលា និងលើក
ខេត្តស្វាយរៀង ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ៤រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស.២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១នេះ ឯកឧត្ដម ម៉ែន វិបុល អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តស្វាយរៀង និងជាប្រធានគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្ត អានបន្ត
Tue,26 October 2021 (Time 07:16 AM)
អាជ្ញាធរស្រុកចន្ទ្រាចុះសំអាតអនាម័យតាមដងផ្លូវសាធារណៈ «ស្ពានដូនទយ»
ខេត្តស្វាយរៀង ៖ រសៀលថ្ងៃអាទិត្យ ៣រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស.ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៤ ខែតុលា ឆ្នាំ ២០២១ដោយអនុវត្តតាមការណែនាំរបស់លោក ថន ថាវុទ្ធា អភិបាលនៃគណៈអភិបាលស្រុកចន្ទ្រា លោក ធឿន រដ្ឋា ប្រធានការិយ អានបន្ត
Tue,26 October 2021 (Time 07:05 AM)
អភិបាល​រាជធានីភ្នំពេញអំពាវនាវដល់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរស់នៅតាមសណ្ដស្ទឹងព្រែកត្នោតត្រូវប្រុងប្រយ័ត្នខ្ពស់
ភ្នំពេញ ៖ នា​ព្រឹក​ថ្ងៃ​ចន្ទ ០៤រោច ខែ​អស្សុជ ឆ្នាំ​ឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស. ២៥៦៥ ត្រូវ​នឹង​ថ្ងៃ​ទី​២៥ ខែ​តុលា ឆ្នាំ​២០២១នេះ ឯកឧត្ដម ឃួង ស្រេង អភិបាល នៃ​គណៈអភិបាល​រាជធានី​ភ្នំពេញ បាន​អញ្ជើញ​ចុះ​ពិនិត្យ និង​ដ អានបន្ត
Mon,25 October 2021 (Time 11:29 AM)
អាជ្ញាធរជាតិអប្សរាបន្តចែកចាយកូនឈើចម្រុះជាង៥០០០ដើមទៀតដល់ព្រះសង្ឃ និងសាធារណជន
ខេត្តសៀមរាប ៖ កូនឈើចម្រុះសរុបចំនួន៥,០៩៧ដើមទៀត ត្រូវបានអាជ្ញាធរជាតិអប្សរាបន្តចែកចាយដល់ព្រះសង្ឃ ព្រមទាំងសាធារណជនពីថ្ងៃទី១៥ ដល់ថ្ងៃទី២២ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១។ ដើមឈើដែលចែកចាយទាំងនោះរួមមាន ៖ – ប្រគេទកូនឈើជូន អានបន្ត
Mon,25 October 2021 (Time 11:27 AM)
អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរីប្រគល់ម៉ាស៊ីនកាត់ស្មៅចំនួន ០៨ គ្រឿងដល់រដ្ឋបាលក្រុងសែនមនោរម្យ
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ ឯកឧត្តម ថង សាវុន អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី បានផ្តល់ម៉ាស៊ីនកាត់ស្មៅចំនួន ០៨ គ្រឿង ដល់រដ្ឋបាលក្រុងសែនមនោរម្យ ដើម្បីចែកជូនដល់សាលាសង្កាត់ទាំងបួន សម្រាប់កាត់ស្មៅសម្អាត បរិស្ថាន នៅតាមសាលាសង្កាត់ អានបន្ត
Mon,25 October 2021 (Time 11:26 AM)
ឯកឧត្តម វ៉ា ថន អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងាររយៈពេល៩ខែ និងលើកទិសដៅបន្តរបស់ ស.ស.យ.ក.ខេត្ត
ខេត្តក្រចេះ ៖ នាថ្ងៃអាទិត្យ ៣រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនិងថ្ងៃទី២៤ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម វ៉ា ថន អភិបាលនៃ គណៈអភិបាលខេត្តក្រចេះ និងប្រធានសហភាពសហពន្ធ័យុវជនកម្ពុជាខេត្ត បាន អានបន្ត
Mon,25 October 2021 (Time 11:25 AM)
រដ្ឋបាលខេត្តមណ្ឌលគិរីប្រជុំត្រួតពិនិត្យលទ្ធផលការងារប្រចាំខែតុលា ត្រីមាសទី៣ ឆ្នាំ២០២១ និងលើកទិសដៅអនុវត្តការងារបន្ត
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ៤រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស. ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ លោក ជាក់ ម៉េងហ៊ាង អភិបាលរងខេត្តមណ្ឌលគិរី បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្ដីពីការត្រួតពិនិត្យល អានបន្ត
Sun,24 October 2021 (Time 04:44 PM)
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អញ្ជើញបើកយុទ្ធនាការផ្សព្វផ្សាយប័ណ្ណព័ត៌មានពីពេលវេលាបញ្ចេញ និងប្រមូលសំរាមក្នុងក្រុងព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ២រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព .ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៣ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបើកយុទ្ធនាការបិទ អានបន្ត
Sun,24 October 2021 (Time 04:42 PM)
ប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងអភិបាលរង នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នៅរសៀលថ្ងៃសុក្រ ១រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ ឯកឧត្តម សូ ជុងហួរ ប្រធានស្តីទីក្រុមប្រឹក អានបន្ត
Sat,23 October 2021 (Time 09:28 AM)
ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ៖ ផ្តើមចេញពីជំនួបរបស់សម្តេចព្រះបាទនរោត្តម សីហនុ និងសម្តេចតេជោ នៅបារាំង ក្នុងឆ្នាំ១៩៨៧ បានក្លាយជាមូលដ្ឋាននាំឱ្យមានកិច្ចព្រមព្រៀងសន្តិភាពទីក្រុងប៉ារីស ២៣ តុលា ១៩៩១
ភ្នំពេញ ៖ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា កិច្ចការសាសនា វប្បធម៌ និងទេសចរណ៍នៃរដ្ឋសភា និងជាប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា បានលើកឡើងថា ផ្តើមចេញពីជំនួបរបស់ឥស្សរជនសំខាន់២រូប គឺសម្តេចព្រ អានបន្ត
Sat,23 October 2021 (Time 09:25 AM)
អភិបាលខេត្តអញ្ជើញចុះសំណេះសំណាលជាមួយអាជីវករផ្សារ និងពិនិត្យស្ថានភាពក្នុងក្រុងសែនមនោរម្យ
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ ឯកឧត្តម ថង សាវុន អភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី ដោយមានការចូលរួមពីលោកអភិបាលរងខេត្ត មេបញ្ជាការកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធទាំង៣ មន្ទីរអង្គភាពពាក់ព័ន្ធ នាយករដ្ឋបាលសាលាខេត្ត អភិបាលក្រុងសែនមនោរម្យ នៅរសៀលថ្ អានបន្ត
Sat,23 October 2021 (Time 09:23 AM)
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អបអរសាទរខួប ៣០ឆ្នាំ នៃកិច្ចព្រមព្រៀងសន្តិភាពក្រុងប៉ារីស ២៣ តុលា
ភ្នំពេញ ៖ ថ្ងៃទី២៣ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១នេះ គឺជាខួប ៣០ឆ្នាំ (២៣តុលា ១៩៩១-២៣តុលា ២០២១) នៃកិច្ចព្រមព្រៀងសន្តិភាព ទីក្រុងប៉ារីស។ ៣០ឆ្នាំមុន ពោលគឺនៅថ្ងៃទី២៣ តុលា ឆ្នាំ១៩៩១ ភាគីទាំង៤ របស់កម្ពុជារួមមាន សម្តេចតេជ អានបន្ត
Fri,22 October 2021 (Time 06:08 PM)
ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី​ បានរៀបចំបើកកិច្ចប្រជុំ​ ត្រួតពិនិត្យការងារប្រចាំខែតុលា ឆ្នាំ២០២១​ និងលើកទិសដៅអនុវត្តការងារខែបន្ត តាមប្រព័ន្ធវីដេអូអនឡាញ
មណ្ឌលគិរី៖ នារសៀលថ្ងៃសុក្រ​ ១រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក​ ព.ស​ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២១ ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី​ បានរៀបចំបើកកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារប្រចាំខែតុលា​ ឆ្នាំ២ អានបន្ត
Fri,22 October 2021 (Time 12:00 PM)
អភិបាលរងខេត្តមណ្ឌលគិរី អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំលើកទី១៩ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិបតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ លោក សាយ ម៉េងគីម អភិបាលរងខេត្ត តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម ថង សាវុន អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី នាព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៥កើត ខែ អស្សុជ ឆ្នាំផ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២១ ខែត អានបន្ត
Fri,22 October 2021 (Time 11:59 AM)
ប្រកាសផ្ទេរតំណែងប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តមណ្ឌលគិរី
ខេត្តមណ្ឌលគិរី ៖ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អនុប្រធានគណបក្ស និងជាប្រធានគណៈប្រចាំការ នៃគណៈអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នាព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៥កើត ខែអស្សុជ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព. អានបន្ត